Odběrné místo v Praze 9

Své objednávky si nyní můžete pohodlně vyzvednout na výdejním místě e-shopu v Praze 9, veškeré zboží z e-shopu si můžete vyzkoušet a zakoupit zde po dohodě předem -  vše, co je na e-shopu označeno jako Skladem je fyzicky na provozovně.

Na výdejním místě lze platit pouze hotovostí. Pokud chcete platit kartou, tak využijte prosím online platbu.

kydexovápouzdra.cz | odpovědná osoba: Marek Veselý
 

Nademlejnská 600/1
198 00 Praha 9 - Hloubětín

Tel.: +420 735 090 010
Email: info@kydexovapouzdra.cz
 

Provozní doba po předchozí dohodě ve dnech Po, Út 9 - 17, Středa 9 - 14, Čt, Pá 9 - 17, v Sobotu a Neděli máme zavřeno, pracujeme v terénu.

Kudy a jak k nám? 

Autem - zadáte do navigace adresu, dojedete před vrátnici areálu, kde je parkoviště -  zaparkujete. Vrátnice do areálu je mezi restaurací U dvou smrků a Fitness Eagle - projdete vrátnicí, kde se ohlásíte, že jdete směr kydexovápouzdra.cz

Parkoviště -  mnoho míst k parkování je před areálem - parkování zdarma. 

MHD - metrem do stanice Hloubětín - vyjdete z metra a tramvají č. 8 nebo č. 25 sjedete dolů na zastávku Nademlejnská - pak se vydáte do ulice stejnéhé názvu Nademlejnská pod benzínkou Benzina - dojdete k areálu 600/1, kde se ohlásíte na vrátnici a dojdete si pro zboží.

 

Trasa přes areál. Vyznačené parkoviště pro zaparkování a směr chůze do areálu. Je třeba projít dva průchody za druhým se vydáte šikmo doleva. To už uvidíte dveře a zvonek.

mapa

  

 Detailní foto popis cesty přes vrátnici k nám.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení