Střelecké brýle Wiley X Detection - čiré/žluté/oranžové/fialové/měděné

Kód: 3185
5 790 Kč 4 785,12 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2022
Možnosti doručení

Lehké střelecké brýle Wiley X Detection v sadě s pěti vyměnitelnými skly v různých barvách, které lze měnit dle požadovaných světelných podmínek jsou testovány a certifikovány dle standardu ANSI (Americký národní standardizační institut) a svoji odolností jsou vhodné především pro lovce, střelce, sportovce a to do všech extrémních podmínek. Svým designem zaujmou tak, že se s nimi nemusíte stydět vyrazit do města či na pláž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střelecké brýle Wiley X ve speciální edici Detection s vyměnitelnými čočky z polykarbonátu, vás ochrání proti UV záření, ale hlavně ochrání váš zrak i před mechanickým poraněním. Tyto nerozbitné brýle nemají rámeček, obroučky a tak se čočky nacvakávají na nylonové stranice v matně černém provedení. Tato výměna  je velice snadná a rychlá. Všechny čočky Wiley X jsou vyrobeny tak, aby nezkreslovaly ani nezvětšovaly obraz. Skla mají silnou ochrannou vrstvu proti poškrábání a anti-fog vrstvu proti zamlžování. Tvar brýlí s nosníkem a nožičkami je navržen a zkonstruován tak, že příjemně sedí na obličeji a se svojí lehkou váhou, která je menší až o 25% než u ostatních střeleckých brýlí nebudete mít žádné otlačeniny po celodenním nošení. Brýle jsou navrženy ve spolupráci s předními světovými střelci, olympijskými medailisty a profesionálními lovci.

Čočky a jejich využití

Čiré čočky se světelnou propustností 89% zabrání odleskům a zkreslení barev a jsou vhodné do prostředí s horší viditelností. Žluté čočky mají světelnou propustnost 85% a výrazně zlepšují kontrast ve špatných světelných podmínkách a zmírňují únavu očí. Oranžové čočky a propustností 54% zostřují kontrast a vyjasňují objekty ve středních až zhoršených světelných podmínkách. Fialové čočky s nejlepším vizuálním rozlišením disponují světelnou propustností 38% zvyšují kontrast a vyjasňují obrysy téměř ve všech světelných podmínkách. Měděné čočky se světelnou propustností 12% vhodné do jasného počasí s vynikající vizuální definicí zvýrazňuje oranžově zbarvené cíle.

Rozměry

Délka nožiček 120 mm

Testy a certifikace

Brýle prošly testem odolnosti proti střelám dle standardu ANSI, nožičky brýlí zůstaly nenarušeny a nerozbitá čočka zůstala pevně usazena v nožičkách a to vše při nárazu ocelové kuličky o průměru 6,35 mm vystřelenou rychlostí 164,6 km/h.

Dalším testem dle ANSI byl test odolnosti proti nárazu těžkým tělesem. Na brýle byl puštěn z výšky 127 cm projektil o váze 500 g a opět nožičky zůstaly nepoškozeny a čočka pevně zasazena v nožičkách brýlí.

Poslední certifikací podle standardu EN.166f, brýle odolaly nárazu spuštěné ocelové kuličky o průměru 22 mm a 43 g a to z výšky 1,3 m s dopadající rychlostí 18 km/h. Nerozbitá čočka opět zůstala pevně zasazena v neporušených nožičkách brýlí.

Obsah balení

Pouzdro na brýle a skla, čistící sprej, čistící hadřík, skla: čiré, žluté, oranžové, fialové, měděné

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: