Často kladené dotazy

faqu

Chci nabízené pouzdro v jiné konfiguraci, barvě a modifikaci. Co mám dělat?

Rozmyslete si jaké pouzdro chcete a vyplňte formulář. My vám sdělíme obratem cenu a po schválení vytvoříme souhrn zboží v objednávce, kterou obdržíte emailem.

Liší se cena pouzdra na zakázku od pouzdra z eshopu skladem?

Ano, může být trochu vyšší.

Poskytujete nějaké slevy např. pro AČR, PČR a ostatní IZS?

Pro jednotlivce žádné slevy nenabízíme. Slevy lze dosáhnout při hromadné objednávce útvarem nebo při spolupráci, jako je nafocení produktů ve službě při jejich používání. Nechceme zdražovat o 5% abychom mohli dát 5% slevu.

Za jak dlouho budu mít vyrobené a dodané pouzdro na zakázku?

Do 30 pracovních dní budete mít pouzdro doma.

Jsem pravák/levák, co mám objednat?

Pokud jste pravák, vše objednáváte pro praváka včetně zásobníkových pouzder. Leváci objednávají vše pro leváky.

Jaká je kompatibilita pouzder s generacemi Glock?

Glocky generace 3. a 4. pasují a mají stejná pouzdra. U 5. generace se to liší, nabyl rozměr a jsou pro ně speciálně jiná pouzdra, pokud je tak uvedeno v parametrech.

Jsem "lajk" jaké pouzdro mi doporučíte?

Doporučujeme pouzdro s polovičním sweatguardem, pootevřeným spodkem, uchycení na ocelových poutkách dle šířky opasku a v černé barvě.

Co je to Sweatguard a jaké jsou v něm rozdíly?

Sweatguard je zadní/vnitřní proudloužená část kydexového pouzdra - slouží jako ochrana zbraně proti potu, zabraňuje kontaktu s tělem a odděluje zbraň od oblečení, které se při tasení může vyhrnout a překážet při vracení zbraně do pouzdra.

Oblíbená vlastnost sweaguardu je velmi přesné vedení zbraně zpátky do pouzdra. Rozlišujeme pouzdra s plným a polovičním sweaguardem + bez sweatguardu. Plný sweatguard má 100% výše uvedené vlastnosti, jeho nevýhodou je velikost pouzdra, když pistole není v pouzdře - může překážet v pohybu např. při LOS a IPSC.

Poloviční sweatguard je kompromis při zachování vlastností oddělování oblečení a vedení zbraně, jeho výhodou je zmenšená velikost pouzdra, které nepřekáží a nebodá do těla při pohybu.

Pouzdro bez sweatguardu volí střelci, kteří chtějí nejvíce minimalistické řešení pouzdra, nevýhoda je občasné vniknutí oblečení do pouzdra a špatné vracení zbraně - zkušenějším to nebude dělat problém.

Jak velké bude opotřebení povrchové úpravy zbraně od kydexu?

Povrchová úprava zbraně bude namáhána v pár bodech při neustálém tasení a ukládání zbraně do pouzdra, jedná se o namáhání, kterému se bohužel nevyhnete u většiny pouzder. Musíte sami usoudit, jestli je daná zbraň milášek a nebo má sloužit k ochraně zdraví či majetku. PS.: Např u pistole Glock 19, dochází k otírání na lučíku a konce závěru - dále se nerozšiřuje.

Je potřeba nějaká údržba kydexového pouzdra?

Čas od času je vhodné zkontrolovat upevnění poutek dotáhnutím šroubů a odstranit nečistoty z pouzdra.

Lze pouzdro se svítilnou použít pro zbraň bez svítilny?

Nedoporučujeme, pistole z pouzdra může vypadnout. Pouzdro je vyrobené speciálně jen pro určitou zbraň s tou danou svítilnou.

 

Nenašli jste zde váš dotaz? Neváhejte nás kontaktovat! Rádi vám poradíme i s výběrem pouzdra.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení