Často kladené dotazy

faqu

Chci nabízené pouzdro v jiné konfiguraci, barvě a modifikaci. Co mám dělat?

Rozmyslete si jaké pouzdro chcete a vyplňte formulář. My vám sdělíme obratem cenu a po schválení vytvoříme souhrn zboží v objednávce, kterou obdržíte emailem.

Liší se cena pouzdra na zakázku od pouzdra z eshopu skladem?

Ano, může být trochu vyšší.

Poskytujete nějaké slevy např. pro AČR, PČR a ostatní IZS?

Pro jednotlivce žádné slevy nenabízíme. Slevy lze dosáhnout při hromadné objednávce útvarem nebo při spolupráci, jako je nafocení produktů ve službě při jejich používání. Nechceme zdražovat o 5% abychom mohli dát 5% slevu.

Za jak dlouho budu mít vyrobené a dodané pouzdro na zakázku?

Do 30 pracovních dní budete mít pouzdro doma.

Jsem pravák/levák, co mám objednat?

Pokud jste pravák, vše objednáváte pro praváka včetně zásobníkových pouzder. Leváci objednávají vše pro leváky.

Jaká je kompatibilita pouzder s generacemi Glock?

Glocky generace 3. a 4. pasují a mají stejná pouzdra. U 5. generace se to liší, nabyl rozměr a jsou pro ně speciálně jiná pouzdra, pokud je tak uvedeno v parametrech.

Jsem "lajk" jaké pouzdro mi doporučíte?

Doporučujeme pouzdro s polovičním sweatguardem, pootevřeným spodkem, uchycení na ocelových poutkách dle šířky opasku a v černé barvě.

Co je to Sweatguard a jaké jsou v něm rozdíly?

Sweatguard je zadní/vnitřní proudloužená část kydexového pouzdra - slouží jako ochrana zbraně proti potu, zabraňuje kontaktu s tělem a odděluje zbraň od oblečení, které se při tasení může vyhrnout a překážet při vracení zbraně do pouzdra.

Oblíbená vlastnost sweaguardu je velmi přesné vedení zbraně zpátky do pouzdra. Rozlišujeme pouzdra s plným a polovičním sweaguardem + bez sweatguardu. Plný sweatguard má 100% výše uvedené vlastnosti, jeho nevýhodou je velikost pouzdra, když pistole není v pouzdře - může překážet v pohybu např. při LOS a IPSC.

Poloviční sweatguard je kompromis při zachování vlastností oddělování oblečení a vedení zbraně, jeho výhodou je zmenšená velikost pouzdra, které nepřekáží a nebodá do těla při pohybu.

Pouzdro bez sweatguardu volí střelci, kteří chtějí nejvíce minimalistické řešení pouzdra, nevýhoda je občasné vniknutí oblečení do pouzdra a špatné vracení zbraně - zkušenějším to nebude dělat problém.

Jak velké bude opotřebení povrchové úpravy zbraně od kydexu?

Povrchová úprava zbraně bude namáhána v pár bodech při neustálém tasení a ukládání zbraně do pouzdra, jedná se o namáhání, kterému se bohužel nevyhnete u většiny pouzder. Musíte sami usoudit, jestli je daná zbraň milášek a nebo má sloužit k ochraně zdraví či majetku. PS.: Např u pistole Glock 19, dochází k otírání na lučíku a konce závěru - dále se nerozšiřuje.

Je potřeba nějaká údržba kydexového pouzdra?

Čas od času je vhodné zkontrolovat upevnění poutek dotáhnutím šroubů a odstranit nečistoty z pouzdra.

Lze pouzdro se svítilnou použít pro zbraň bez svítilny?

Nedoporučujeme, pistole z pouzdra může vypadnout. Pouzdro je vyrobené speciálně jen pro určitou zbraň s tou danou svítilnou.

 

Nenašli jste zde váš dotaz? Neváhejte nás kontaktovat! Rádi vám poradíme i s výběrem pouzdra.