Kydexová pouzdra na zbraně Arsenal Firearms

Nejprodávanější

1 položek celkem

Cena

16301631
116301631

Značky

Barva - přední strana

Barva - zadní strana

Typ pouzdra

Zbraň

Položek k zobrazení: 1

Značka Arsenal Firearms z Itálie se začala na zbrojařském trhu usazovat od roku 2005. Nemá sice tak široké portfolio zbraní jako jiní výrobci, ale o to více si dává při práci na svých produktech záležet. Ve známost vstoupila především její pistole Arsenal Firearms STRIKE ONE, která se pyšní rychlým uzamykáním hlavně i odolným polymerovým rámem. Hodí se jak ozbrojeným složkám ve službě, tak sportovním střelcům oceňujícím moderní design a inovativní prvky.

Tento mladý výrobce přišel dále s modely pistolí Arsenal Firearms Stryk B nebo Arsenal Firearms Mark II.

Stali jste se majitelem oblíbené pistole Arsenal Firearms STRIKE ONE? Doporučujeme k ní pořídit vnější kydexové poudro. Je vyrobené z dvoumilimetrového kydexu, díky vakuovému lisování má dokonalé prolisy a můžete jej nosit na opasku v jakémkoliv oblečení. Pro letní nošení a lepší skrytí zbraně je každopádně lepší zvolit vnitřní kydexové pouzdro. Pokud často navštěvujete střelnici, bude se hodit IPSC sportovní pouzdro.

Nenašli jste na pistoli od Arsenal Firearms v nabídce kydexové pouzdro, které potřebujete? V našem konfigurátoru si snadno navrhnete takové, aby odpovídalo vašim představám.