Kydexová pouzdra na zbraně Canik Arms

Nejprodávanější

1 položek celkem

Ke značce Canik Arms tíhne postupem času víc a víc fanoušků. Tento turecký výrobce si u zbraní zakládá na používání moderních technologií, udržování současných trendů na zbrojařském poli a na jednoduchosti užívání zbraní. K nejznámějším kouskům od Canik Arms patří pistole TP9 Elite Combat, moderně designovaná zbraň se sportovními mířidly a takticko-sportovním profilem hledí.

TP9 Elite Combat je už na první pohled zbrojařským uměleckým kouskem, takže se nebojte k ní pořídit vnější kydexové pouzdro, aby na vašem opasku co nejvíc vynikla. Zbraně od Canik Arms nejsou tolik mohutné, takže je lze nosit i skrytě pod oblečením ve vnitřním pouzdře – dejte do něj třeba pistoli Canik TP9 SF, Canik TP9 SF Elite nebo Canik TP9 V2. Ať vlastníte kteroukoliv z nich, díky detailním prolisům kydexového pouzdra se nemusíte bát zbytečných oděrů.

Zbraně od Canik Arms jsou jako stvořené pro sportovní střelbu. Pakliže s nimi plánujete navštěvovat sportovní střelnici, sáhněte v nabídce po IPSC sportovním pouzdru. Pistole z něj nevypadne v nečekanou chvíli a při tasení bude zbraň klást minimální odpor.

Žádné pouzdro z nabídky pro Canik Arms nevyhovuje vašim potřebám? Použijte náš konfigurátor a nechte si vyrobit pouzdro na míru.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení