7 položek celkem

Cena

16303590
116303590

Značky

Barva

Barva - přední strana

Barva - zadní strana

Typ pouzdra

Úpravy na zbrani

Zbraň

Položek k zobrazení: 7

Ke značce Canik Arms tíhne postupem času víc a víc fanoušků. Tento turecký výrobce si u zbraní zakládá na používání moderních technologií, udržování současných trendů na zbrojařském poli a na jednoduchosti užívání zbraní. K nejznámějším kouskům od Canik Arms patří pistole TP9 Elite Combat, moderně designovaná zbraň se sportovními mířidly a takticko-sportovním profilem hledí.

TP9 Elite Combat je už na první pohled zbrojařským uměleckým kouskem, takže se nebojte k ní pořídit vnější kydexové pouzdro, aby na vašem opasku co nejvíc vynikla. Zbraně od Canik Arms nejsou tolik mohutné, takže je lze nosit i skrytě pod oblečením ve vnitřním pouzdře – dejte do něj třeba pistoli Canik TP9 SF, Canik TP9 SF Elite nebo Canik TP9 V2. Ať vlastníte kteroukoliv z nich, díky detailním prolisům kydexového pouzdra se nemusíte bát zbytečných oděrů.

Zbraně od Canik Arms jsou jako stvořené pro sportovní střelbu. Pakliže s nimi plánujete navštěvovat sportovní střelnici, sáhněte v nabídce po IPSC sportovním pouzdru. Pistole z něj nevypadne v nečekanou chvíli a při tasení bude zbraň klást minimální odpor.

Žádné pouzdro z nabídky pro Canik Arms nevyhovuje vašim potřebám? Použijte náš konfigurátor a nechte si vyrobit pouzdro na míru.