Rozdělení dle výrobce zbraně

Nejprodávanější

863 položek celkem
OWB - Glock 43X Rail MOS - vnější kydexové pouzdro - poloviční sweatguard - černá/černá
1 630 Kč

Pasuje pro Glock 43X Rail i pro Glock 43X Rail MOS, jestli kolimátor bude na zbrani nemá vliv....

+ další
Kód: 4851/PRA
Nahoru
Další produkty

V této kategorii najdete kydexová pouzdra seřazená podle jednotlivých výrobců. Vybírat můžete z pouzder na pistole od zbrojovek z celého světa. Na své si přijdou majitelé zbraní od malých značek i fanoušci zbrojařských velikánů.

V nabídce nechybí pouzdra na pistole Colt, SIG Sauer, Smith & Wesson nebo Glock. Z českých zástupců jsou samozřejmostí Česká zbrojovka Uherský Brod a inovativní Laugo Arms. Pro milovníky tradičních zbraní nabízíme kydexová pouzdra na pistole Beretta, Heckler & Koch, Springfield, Steyr či Taurus. Potěšíme také vlastníky pistolí od slovenské zbrojovky Grand Power a turecké Canik Arms. Vyrábíme každopádně i pouzdra na další zbraně.

Kydexová pouzdra jsou vyrobená z dvoumilimetrového kydexu a lisovaná na CNC formách. Pyšní se dokonalými prolisy, díky kterým se zbraň neodírá a lze ji tasit bez zadrhávání. Na výběr máte z vnějších a vnitřních kydexových pouzder, pro sportovní střelbu jsou nejlepší IPSC sportovní pouzdra. V některých případech se vám bude hodit i taktické/služební pouzdro. 

Kydexové pouzdro vám také rádi vyrobíme na míru. Stačí použít náš konfigurátor, kde si nastavíte parametry pouzdra dle potřeby.