Kydexová pouzdra na zbraně Colt

Nejprodávanější

8 položek celkem

Americký výrobce Colt je desetiletími prověřenou kvalitou, na kterou se spoléhají majitelé zbraní po celém světě. Už v roce 1855 výrobu v této zbrojovce rozjel Samuel Colt, po němž firma nese název. Dlouho byla pravidelným dodavatelem zbraní pro armádu Spojených států amerických. Právě US ARMY využívala také legendární samonabíjecí pistoli Colt 1911, ta vojákům sloužila od roku 1911 až do roku 1985. Na výsluní se dostal i revolver Colt Walker.

Jste jedním z hrdých majitelů starší, ale stále platné pistole Colt 1911? Zvažte pro ni nákup vnějšího kydexového pouzdra. Budete tak mít svůj Colt na opasku rychle po ruce k okamžitému tasení, zároveň se nemusíte obávat o svou bezpečnost. Protože jsou pouzdra vakuově lisovaná, vyznačují se vysokou přesností designově vychytaným vzhledem.

Do vnitřního pouzdra je možné umístit pistoli Colt 1911 Compact 3". Přestože tato zbraň není žádný drobeček, dá se skrytě nosit pod oblečením, aniž byste na sebe zbytečně poutali pozornost.

Pokud jste pro sebe nenašli ideální pouzdro, není všem dnům konec. Pomocí našeho konfigurátoru si snadno vytvoříte takové pouzdro, které vám bude vyhovovat – my jej na základě vašich požadavků vyrobíme.