14 položek celkem

Cena

10002050
110002050

Značky

Barva

Barva - přední strana

Barva - zadní strana

Typ pouzdra

Zbraň

Položek k zobrazení: 14
IPSC - Grand Power P1 - sportovní kydexové pouzdro - černá
2 050 Kč

Spodek pouzdra je otevřený, je vyrobené z K100 seříznutím spodku, takže i K100 pasuje.

+ další
Kód: 6330/PRA
OWB - Grand Power P1 - vnější kydexové pouzdro - poloviční sweatguard - černá/černá
+ další
Kód: 210/PRA

Grand Power se řadí ke zbrojovkám, které vznikly až na přelomu 20. a 21. století, přesto už uvedla na trh několik povedených produktů. Asi nejznámější zbraní od tohoto slovenského výrobce je pistole Grand Power K100 – na jejím základě firma navrhla i další zbraně, ty se postupně rozšířily do okolních států i celého světa. Grand Power sídlí v Banské Bystrici, založil ji milovník zbraní a konstruktér Jaroslav Karucina. Značka mimo jiné vyrábí i pistole Grand Power P45 nebo Grand Power P380.

Také na zbraně od Grand Power máme nachystaná kvalitní kydexová pouzdra, vylisovaná na CNC formách firmy RH Holsters. Pro pistoli Grand Power P11 i Grand Power P11 oceníte vnější pouzdro, ale možné je také jejich nošení ve vnitřním kydexovém pouzdře. Ať už zvolíte kteroukoliv variantu, vždy se můžete těšit na přesné a dokonalé prolisy, díky nimž půjdou vidět obrysy zbraně i v pouzdře.

Jestli máte doma pistoli Grand Power K100 nebo jinou od této značky, vyberte si k ní také pouzdro na zásobníky. Můžete jej mít ve variantách pro praváky i leváky.

Nenašli jste v nabídce vhodné pouzdro pro svou pistoli Grand Power? Žádný problém, snadno si zde na webu nakonfigurujete vlastní. Pomůže vám s tím konfigurátor.