16 položek celkem

Cena

15502050
115502050

Značky

Barva

Barva - přední strana

Barva - zadní strana

Typ pouzdra

Úpravy na zbrani

Zbraň

Položek k zobrazení: 16
IWB - Taurus G3c - vnitřní kydexové pouzdro - plný sweatguard - ns - černá
1 650 Kč

Pouzdro je vyrobené z G3, dole je seříznuté zkrácené na G3c.

+ další
Kód: 4070/PRA
TAC - Taurus TX22 - taktické kydexové pouzdro - černá
+ další
Kód: 6891/PRA

Kdo chce vsadit na jistotu s dlouholetou tradicí, sáhne po zbraních od výrobce Taurus. Tato brazilsko-americká zbrojovka dělá střelcům svými produkty radost už od konce 19. století. Dnes se pyšní také tím, že jde o největšího výrobce krátkých zbraní na světě.

Mezi majiteli zbraní je čím dál populárnější pistole Taurus PT 24/7 G2 Compact, která díky svým malým rozměrům najde využití mimo jiné při sebeobraně. Stejně tak si získala na oblibě i samonabíjecí pistole Taurus PT 709 Slim. Svou funkci budou obě plnit ještě lépe, když k nim pořídíte správné pouzdro.

Ať vlastníte jakoukoliv zbraň od značky Taurus, vsaďte na vnitřní nebo vnější kydexové pouzdro. Vynikne v něm každý obrys pistole, takže při nošení na opasku bude parádním estetickým doplňkem. Kydexová pouzdra jsou navíc zárukou bezpečí a pohodlí při nošení. Protože vznikají vakuovým lisováním, minimalizujete oděr zbraně o pouzdro.

Ve vnitřním kydexovém pouzdře se bude cítit jako doma třeba oblíbená pistole Taurus TX22.

Jestli jste nenašli pouzdro dle svých představ, nemusíte zoufat. Stačí použít náš konfigurátor a nechat si vyrobit takové, které vám padne do oka.