9 položek celkem

Cena

11002050
111002050

Značky

Barva

Barva - přední strana

Barva - zadní strana

Typ pouzdra

Zbraň

Položek k zobrazení: 9
OWB - Steyr L9A1 - vnější kydexové pouzdro - poloviční sweatguard - černá/černá
1 630 Kč

Pouzdro je momentálně dole otevřené a pistole L9A1 trčí z pouzdra ven. Pouzdro je dělané z kratší...

+ další
Kód: 3737/PRA

Výrobce zbraní Steyr se řadí ke zbrojovkám, které svou činnost rozjely ještě před první světovou válkou, takže o zkušenosti nemá nouze. Přesněji vznikla v roce 1864 a kromě zbrojařské produkce nějaký čas vyráběla také automobily. Protože značka Steyr proslula loveckými zbraněmi, proslavila ji na přelomu 70. a 80. let minulého století puška Steyr AUG, tu na první pohled poznají i méně zasvěcení střelci. Kromě sportovních střelců tato rakouská zbrojovka zásobuje také ozbrojené složky.

V současnosti firma na trh dodává třeba oblíbené pistole Steyr L9A1 nebo Steyr S9A1. Na obě se pro co nejrychlejší a pohodlné tasení hodí vnější kydexové pouzdro. Ke skrytému nošení je vhodné hlavně v chladnějším období a nejlépe jej využijete na sportovní střelnici nebo jakémkoliv střeleckém kurzu. Na pistoli Steyr M9A1 pěkně sedne vnitřní pouzdro s dokonalými prolisy. 

Chcete-li mít při střelbě jistotu maximálního pohodlí, vezměte si k pouzdru také ocelová navlékací poutka. Během tasení zbraně se díky nim kydexové pouzdro ani nehne. 

Jestli vám nesedí žádné kydexové pouzdro na pistole od firmy Steyr, nechte si pomoct od našeho konfigurátoru. Snadno si v něm navrhnete pouzdro na míru.