Kydexová pouzdra na zbraně CZUB

Nejprodávanější

239 položek celkem
OWB - CZ P-10 C OR - vnější kydexové pouzdro - poloviční sweatguard - černá/černá
1 630 Kč

✅ Přesné a detailní prolisy✅ Vhodné pro taktickou dynamickou střelbu✅ Pro kolimátor i bez...

+ další
Kód: 997/PRA
Nahoru
Další produkty

Práce zlatých českých ručiček z CZUB je důvodem, proč Česká zbrojovka Uherský Brod patří ke světové špičce ve výrobě zbraní. Důkazem budiž pistole CZ P-10 C, kterou americký magazín Gunns&Ammo vyhlásil pistolí roku 2017.

Vlastníte jakoukoliv zbraň od České zbrojovky? Pak byste ji měli hýčkat a rozmazlovat kvalitním kydexovým pouzdrem. Díky němu bude vaše pistole v dokonalém bezpečí a zároveň s ní zapůsobíte před ostatními střelci. Nejenže kydexové pouzdro správně funguje, ale zbraň od České zbrojovky do něj zásluhou dokonalých prolisů padne jako ulitá.

Pokud máte doma zmíněnou pistoli CZ P-10 C, oceníte vnější kydexové pouzdro. Kromě klasického použití na opasku jej můžete nosit i skrytě. Toto pouzdro je vhodné pro taktickou dynamickou střelbu a vyznačuje se nízkým profilem, navíc je připravené ve variantách pro praváky i leváky.

Na své si v nabídce přijdou také majitelé pistole CZ Shadow 2 pro sportovní střelbu nebo milovníci taktického modelu CZ 75 SP-01.

Správný střelec by měl mít po ruce také zásobník s náboji. Ten snadno uschováte třeba do vnitřního pouzdra, pro nějž je typická jednosumka (jedno pouzdro na jeden zásobník).

Nenašli jste kydexové pouzdro podle svého gusta? Využijte náš konfigurátor a nechte si pouzdro vyrobit na míru svým potřebám.