Kydexová pouzdra na zbraně Glock

Nejprodávanější

306 položek celkem
OWB - Glock 43X Rail MOS - vnější kydexové pouzdro - poloviční sweatguard - černá/černá
1 630 Kč

Pasuje pro Glock 43X Rail i pro Glock 43X Rail MOS, jestli kolimátor bude na zbrani nemá vliv....

+ další
Kód: 4851/PRA
OWB - Glock 43X Rail MOS + Streamlight TLR-6 - vnější kydexové pouzdro - poloviční sweatguard - černá/černá
1 950 Kč

Pasuje pro Glock 43X Rail i pro Glock 43X Rail MOS, jestli kolimátor bude na zbrani nemá vliv....

+ další
Kód: 4770/PRA
Nahoru
Další produkty

Výrobce zbraní Glock sice pochází z Rakouska, největší ohlas ale sklízí ve Spojených státech amerických. Jeho produkty využívá například tamní policie, která do nebezpečných akcí dostává jako výbavu mimo jiné pistole Glock 22 a Glock 23. Značka na trhu působí už od roku 1963, za tu dobu si vybudovala dobré jméno u sportovních střelců i u těch, kdo zbraň používají k sebeobraně.

Ani zbraně od této zbrojovky se neobejdou bez nošení v kvalitním pouzdře. Střelci často pořizují pistole Glock 30 nebo Glock 43X, které skvěle zapadnou do vnitřního i vnějšího kydexového pouzdra. Nadšenci do sportovní střelby pro změnu ocení IPSC sportovní pouzdro, to se hodí třeba pro pistoli Glock 19. Pouzdro na opasku nezabere příliš místa, ale zbraň dokonale ochrání a zabrání škaredým oděrům.

Chcete-li mít při střelbě hned po ruce i náhradní náboje, přijdou vhod kydexová pouzdra na zásobníky. Jednotlivé zásobníky z pouzdra hladce vytáhnete a nehrozí jejich vypadnutí vlastní vahou.

Pokud vám v nabídce žádné pouzdro nepadlo do oka, není všem dnům konec. Použijte náš konfigurátor a nechejte si vyrobit pouzdro na míru.