13 položek celkem

Cena

6501850
16501850

Značky

Barva

Barva - přední strana

Barva - zadní strana

Typ pouzdra

Zbraň

Položek k zobrazení: 13
TG - Ruger LCP II - TriggerGuard - černá
650 Kč
Kód: 872
TG - Ruger LCP II - TriggerGuard - červená
750 Kč
Kód: 871
TG - Ruger LCP - TriggerGuard - černá
650 Kč
Kód: 865

Některé zbrojovky se specializují jen na určitý typ zbraní, ale výrobce Ruger je známý pestrostí své nabídky. Ať už střelec potřebuje revolver, brokovnici nebo jakoukoliv dlouhou zbraň, u Rogeru ji dostane. Tato americká značka se každopádně soustředí na trh se sportovní střelbou. K jejím léta prověřeným kvérům patří pistole Ruger SR 911, která konstrukčně vychází z Coltu 1911A1. Podnik založili v roce 1949 William B. Ruger a Alexander McCormick Sturm.

Vlastníte pistoli Ruger LCP nebo Ruger LC9/EC9s a plánujete vyrazit na střelnici, kurz či střeleckou soutěž? Pro tyto účely si vyberte vnější kydexové pouzdro. Dobře přiléhá k tělu a má ostré detailní prolisy, plynule přecházející v hladké a ručně broušené hrany. Pistole Ruger LCP II bude dobrým pomocníkem, pokud ji umístíte do vnitřního pouzdra, třeba na opasek do kalhot. 

Značka Ruger je jako stvořená pro sportovní střelce. Pokud jste si pistoli od americké klasiky pořídili převážně k těmto účelům, vsaďte na IPSC sportovní pouzdro. 

Nenajdete-li pro sebe vhodný produkt v základní nabídce, zkuste využít náš konfigurátor, s jehož pomocí navrhnete kydexové pouzdro na míru.