Kydexová pouzdra na zbraně Springfield

Nejprodávanější

76 položek celkem
FROGY - HS H11 RDR - Springfield Hellcat OSP/RDP - vnější kydexové pouzdro - poloviční sweatguard - černá
Novinka
2 020 Kč

Kydexové pouzdro FROGY pro vnější a skryté nošení zbraně s unikátní konstrukcí. Pistole a rukojeť...

+ další
Kód: 5924/PRA
SHARKY - Springfield Hellcat OSP/RDP - HS H11 RDR + kompenzátor - vnitřní kydexové pouzdro - plný sweatguard - černá
2 000 Kč

Prodloužená verze pouzdra pro zakrytí kompenzátoru verze RDP.

+ další
Kód: 5344/PRA
Nahoru
Další produkty

Americká zbrojovka Springfield Armory už od svého založení v roce 1974 vyniká především v navrhování a výrobě krátkých sportovních zbraní, určených pro IPSC soutěže. Řada pistolí Springfieldu byla zkonstruována na základě populárního Coltu 1911, což jim neubírá na popularitě a kvalitě. Pozornost si vydobyla například pistole Springfield P9, která však vychází z českého kousku CZ 75 od zbrojovky z Uherského Brodu.

Chystáte se na střelnici třeba s pistolí Springfield XD-M? Noste ji ve vakuově lisovaném IPSC sportovním pouzdře, které přesně kopíruje tvar zbraně a vyznačuje se pohodlným a rychlým tasením pistole. 

Na pistoli Springfield XD-S pořiďte vnitřní kydexové pouzdro, to je možné nosit prakticky kdekoliv po obvodu pasu. Pokud budete zbraň nosit v kalhotách, můžete se díky vnitřnímu pouzdru spolehnout na minimální viditelnost obrysů pistole. Stejný typ se hodí také pro pistoli Springfield Hellcat.

Rovnou zvažte i pořízení pouzdra na zásobníky, ať na střelnici pohodově pálíte do terče jednu střelu za druhou a máte náboje hned na opasku.

Nehodí se na vaši pistoli Sprinfield žádné kydexové pouzdro z nabídky? Použijte náš konfigurátor a snadno si navrhněte vlastní, my jej následně vyrobíme.