Kydexová pouzdra na zbraně SIG Sauer

Nejprodávanější

47 položek celkem
TG - SIG Sauer P365 - TriggerGuard - černá
440 Kč
Kód: 873
IPSC - SIG Sauer P226 LDC II - sportovní kydexové pouzdro - černá
1 810 Kč

verze: SIG Sauer P226 Rail, rail je v celé délce až k ústí hlavně.

+ další
Kód: 3872/PRA
Nahoru
Další produkty

Kdo se kolem zbraní pohybuje delší dobu, dobře ví, jak dobré jméno má mezi střelci zbrojovka SIG Sauer. Její počátky sahají až do poloviny 19. století, kdy začala ve Švýcarsku vyrábět lokomotivy. Postupně ale přesedlala do zbrojařského průmyslu. Dnes patří k největším výrobcům palných zbraní a posílá na trh oblíbené pistole SIG Sauer P365 nebo SIG Sauer P320 Compact. Do roku 2007 nesl tento výrobce jméno SIGARMS.

Abyste mohli zbraně od firmy SIG Sauer nosit bezpečně a pohodlně u sebe, je na ně potřeba vybrat správné pouzdro. Například pro pistoli SIG Sauer P239 máme na míru připravené vnitřní kydexové pouzdro. Pistole SIG Sauer P226 Rail bude spokojená ve vnějším pouzdře, lze ho stejně jako vnitřní nosit pohodlně na opasku. 

Pouzdra jsou vyrobená z dvoumilimetrového kydexu, který ochrání zbraň pistolníků z povolání, ale i sportovních střelců. Těm přijde na pistoli SIG Sauer P226 LDC II vhod IPSC sportovní kydexové pouzdro. Při nákupu výbavy je dobré neopomenout pouzdra na zásobníky – vaše náboje v nich budou připravené k okamžitému použití.    

Nesedí vám žádné pouzdro z nabídky pro SIG Sauer? Použijte náš konfigurátor a nechte si vyrobit pouzdro na míru.