Kydexová pouzdra na zbraně HS Produkt

Nejprodávanější

54 položek celkem

Cena

9503350
19503350

Značky

Barva

Barva - přední strana

Barva - zadní strana

Svítilna

Typ pouzdra

Úpravy na zbrani

Zbraň

Položek k zobrazení: 54
FROGY - HS H11 PRO - Springfield Hellcat PRO - vnější kydexové pouzdro - poloviční sweatguard - černá
Novinka
2 020 Kč

Kydexové pouzdro FROGY pro vnější a skryté nošení zbraně s unikátní konstrukcí. Pistole a rukojeť...

+ další
Kód: 7326/PRA
FROGY - HS H11 RDR - Springfield Hellcat OSP/RDP - vnější kydexové pouzdro - poloviční sweatguard - coyote hnědá
2 220 Kč

Kydexové pouzdro FROGY pro vnější a skryté nošení zbraně s unikátní konstrukcí. Pistole a rukojeť...

+ další
Kód: 6005/PRA
Nahoru
Další produkty

Také v jižní Evropě mohou vznikat kvalitní zbraně, chorvatská zbrojovka HS Produkt je toho důkazem. Už od roku 1991 poskytuje profesionálním i amatérským střelcům samonabíjecí pistole nejvyšší kvality, díky nimž se drží dodnes v popředí. Není tajemstvím, že množství zbraní exportuje do Spojených států, celkově jich za oceán prodala už desítky tisíc. Dlouhodobě největší úspěch sklízí s proslulou sérií pistolí HS 2000, která střelcům slouží od přelomu tisíciletí až do současnosti.

Zbraněmi od HS Produkt se to na trhu jen hemží, možná máte jednu taky. K používaným patří pistole HS H11, na tu dobře pasuje vnitřní kydexové pouzdro. Pohodlně si jej připevníte zevnitř na opasek tak, aby nedrhlo o břicho nebo o nohu. Zároveň budete zbraň nosit skrytě a zbytečně na sebe neupozorníte. Na pistoli HS SF19 kupte IPSC sportovní pouzdro, od kterého očekávejte lehkost a pevné držení zbraně v pouzdře. 

Ať jste na střelnici kompletně vybaveni, pořiďte si rovnou i kydexové pouzdro na zásobníky. Záleží pouze na vás, jestli vsadíte spíš na jednosumku, nebo dvojsumku (jedno pouzdro pro dva zásobníky). 

Nenajdete-li v naší nabídce na pistole HS Produkt vhodné pouzdro, nezoufejte. Můžete si jej nastavit dle svých představ a objednat v našem konfigurátoru.