Kydexová pouzdra na zbraně HS Produkt

Nejprodávanější

20 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Také v jižní Evropě mohou vznikat kvalitní zbraně, chorvatská zbrojovka HS Produkt je toho důkazem. Už od roku 1991 poskytuje profesionálním i amatérským střelcům samonabíjecí pistole nejvyšší kvality, díky nimž se drží dodnes v popředí. Není tajemstvím, že množství zbraní exportuje do Spojených států, celkově jich za oceán prodala už desítky tisíc. Dlouhodobě největší úspěch sklízí s proslulou sérií pistolí HS 2000, která střelcům slouží od přelomu tisíciletí až do současnosti.

Zbraněmi od HS Produkt se to na trhu jen hemží, možná máte jednu taky. K používaným patří pistole HS H11, na tu dobře pasuje vnitřní kydexové pouzdro. Pohodlně si jej připevníte zevnitř na opasek tak, aby nedrhlo o břicho nebo o nohu. Zároveň budete zbraň nosit skrytě a zbytečně na sebe neupozorníte. Na pistoli HS SF19 kupte IPSC sportovní pouzdro, od kterého očekávejte lehkost a pevné držení zbraně v pouzdře. 

Ať jste na střelnici kompletně vybaveni, pořiďte si rovnou i kydexové pouzdro na zásobníky. Záleží pouze na vás, jestli vsadíte spíš na jednosumku, nebo dvojsumku (jedno pouzdro pro dva zásobníky). 

Nenajdete-li v naší nabídce na pistole HS Produkt vhodné pouzdro, nezoufejte. Můžete si jej nastavit dle svých představ a objednat v našem konfigurátoru.