Kydexová pouzdra na zbraně Walther

Nejprodávanější

63 položek celkem
IWB - Walther P22 - vnitřní kydexové pouzdro - plný sweatguard - ns - černá
+ další
Kód: 3755/PRA
Nahoru
Další produkty

Zbrojovka Walther pochází z Německa, roku 1886 ji založil Carl Walther. Zaměřuje se na výrobu pistolí pro sportovní střelbu a na trh dodává také oblíbené služební pistole. S čím značka Walther prorazila? Jednoznačně s pistolí Walther PP, která byla navržena ještě před druhou světovou válkou a putovala do rukou policejních složek. Stejně tak sklidila ohlas menší verze této pistole Walther PPK, ta se řadí k nejpoužívanějším pistolím vůbec a můžete si ji pořídit také dnes.

Stala se součástí vaší sbírky samonabíjecí pistole Walther Q5 Match Steel na sportovní střelbu? Bude se vyjímat v IPSC sportovním pouzdře, které je lehké a podporuje rychlé tasení zbraně. Pro pistoli Walther P22 doporučujeme zvolit vnitřní kydexové pouzdro, díky jehož ručně broušeným hranám se nemusíte bát tlačení na těle. Naše vnitřní pouzdra navíc splňují nejvyšší bezpečnostní standardy.  

Na střelnici je dobré mít kromě zbraně při ruce také dostatek nábojů. K pistoli Walther P99 i Walther PPQ M2 se hodí pouzdro na zásobníky v podobě dvojsumky (jedno pouzdro pro dva zásobníky).

Nepadne na vaši zbraň žádné kydexové pouzdro z naší nabídky pro výrobce Walther? Zkuste využít konfigurátor, ve kterém si nastavíte pouzdro na míru svým potřebám.