Kydexová pouzdra na zbraně Smith & Wesson

Nejprodávanější

19 položek celkem

Cena

6503310
16503310

Značky

Barva

Barva - přední strana

Barva - zadní strana

Typ pouzdra

Zbraň

Položek k zobrazení: 19
TG - Smith & Wesson M&P9 SHIELD - TriggerGuard - černá Kód: 99
TG - Smith & Wesson M&P9 - TriggerGuard - oranžová Kód: 445
Nahoru
Další produkty

Už v roce 1852 položili Horace Smith a Daniel Baird Wesson základní kámen zbrojovky Smith & Wesson. Jde o tradičního, ale hlavně velkého výrobce zbraní ze Spojených států, který už na přelomu 19. a 20. století proslul výrobou nadupaných revolverů. Pustil se ale i do návrhu dalších typů zbraní, legendární je například pistole Smith & Wesson 1006, jejíchž služeb využila FBI i další obranné složky. Smith & Wesson je jedním z největších výrobců zbraní jak v USA, tak na celém světě.

V současnosti je u střelců oblíbená pistole Smith & Wesson M&P9, ta má menší rozměry a ideálně se hodí pro nošení ve vnitřním kydexovém pouzdře. Přestože je pouzdro vyrobené z dvoumilimetrového kydexu, spolehněte se na jeho pevnost a přesně vylisované tvary. Jestli chcete zbraň nosit v létě na střelnici, například pistoli Smith & Wesson M&P Bodyguard, doporučujeme zakoupit vnější kydexové pouzdro. 

Je vaším největším koníčkem sportovní střelba? Pak rovnou vsaďte na IPSC sportovní pouzdro, které se nejčastěji nosí na vyztuženém opasku s tvrdým jádrem.

Jestli jste v nabídce nenašli žádné pouzdro pro svou pistoli Smith & Wesson, zavítejte do našeho konfigurátoru. Tam si snadno navrhnete pouzdro na míru.