Příslušenství pro sportovní pouzdra

Nejprodávanější

Velcro Kit - samolepící suchý zip - háčky
 
40 Kč
Detail
Blade-Tech Tek-Lok - velký
Blade-Tech Tek-Lok - velký
Skladem (> 2)
Kód: PRI-07
 
550 Kč
Detail
2 položek celkem
Velcro Kit - samolepící suchý zip - háčky
40 Kč

2 ks samolepících suchých zipů pro lepší fixaci pouzder na vnitřním opasku. Mějte styk vnějšího...

Kód: PRI-08
Blade-Tech Tek-Lok - velký
550 Kč

Univerzální Blade-Tech Tek-Lok spona patentovaný tvrdý polymer.

Kód: PRI-07

Vzhledem k charakteru sportovní střelby je uživateli vyžadováno, aby bylo sportovní pouzdro umístěno níže a od těla. Takto umístěné pouzdro se zbraní tak v kombinaci s vyztuženým střeleckým opaskem umožňuje rychlé tasení bez nutnosti změnit polohu těla. 

Druhy uchycení pro sportovní pouzdra

Proto jsme do naší nabídky příslušenství pro sportovní kydexová pouzdra zařadili multifunkční klip Blade- Tech Tek-Lok z patentovaného tvrdého polymeru. Minimalistická konstrukce, extrémní odolnost a rychlost nasazení na opasek totiž činí z této spony skvělý doplněk právě pro sportovní střelbu.

K úplně dokonalosti už jen stačí vyplnit slepé místo na střeleckém IPSC opasku pomocí samolepících suchých zipů Velcro Kit. Suchý zip s háčky slouží k nalepení na uchycení výše zmíněného pouzdra Blade-Tech Tek-Lok s fixací na vnitřní velcro opasek. Pouzdro díky tomu drží přesně tam, kam jste ho přilepili.

Jak na upevnění

Klip Blade- Tech Tek-Lok je vyroben tak, aby byla jeho aplikace co nejjednodušší. Pro upevnění k pouzdru vám tak stačí křížový šroubovák a Chicago šroubky.

Kompatibilita s kydexovými pouzdry

Příslušenství pro uchycení IPSC sportovních pouzder jsou kombinovatelná se všemi IPSC kydexovými pouzdry RH Holsters a lze je dokupovat a používat podle potřeb či šířky opasku.

Příslušenství k jakémukoliv typu sportovního pouzdra si můžete navolit i v našem konfigurátoru.