SHARKY - vnitřní kydexová pouzdra

Nejprodávanější

63 položek celkem

Cena

20002900
120002900

Značky

Barva

Svítilna

Úpravy na zbrani

Zbraň

Položek k zobrazení: 63
Nahoru
Další produkty

Vnitřní kydexová pouzdra SHARKY od českého výrobce RH Holsters jsou vymyšlena s důrazem na pohodlí při skrytém nošení vaší pistole např. CZ P-10 C, CZ P-10 S, Glock 19X, Glock 17 či Glock 43X RAIL. Oproti standardním IWB pouzdrům mají navíc integrovaný malý dráp (odtlačuje pažbičku zbraně více na tělo), na vnitřní straně směrem k tělu je nově tzv. pusher (ten zamezuje odstávání pistole směrem ven).

Jsou určená především pro nošení na 3. hodině, ale i na appendix je lze nosit. Detailní prolisy z vacuum formy přecházejí do oblých tvarů s velmi precizně zabroušenými hranami. Tím se stává pouzdro ještě pohodlnější pro skryté nošení zbraně. Každé pouzdro SHARKY pojme pistoli s kolimátorem, prodlouženou hlavní se závitem a kompenzátorem.

Pod lučíkem naleznete nastavení svoru šroubem, vy sami si nastavíte jak pouzdro má svírat vaši zbraň. Nový typ uchycení Monoblock pro opasky maximální šíře 40 mm, je rozdělen na dva segmenty, každý má chytlavý hák, ten se bezpečně zasekne do kalhot a pod opasek. Druhý možný typ je UltiTuck, slouží pro nošení bez opasku a navíc s možností zastrčení košile "Tuckable" mezi sponu a pouzdro. U těchto uchycení je možné nastavit jejich výšku nebo sklon 10° dopředu či dozadu. Vnitřní pouzdra SHARKY mají zatím omezenou nabídku kompatibilních zbraní, ale časem budou přibývat a to i verze se svítilnami. Tak schválně ho vyzkoušejte.