Kydexová pouzdra na zbraně BUL Armory

Nejprodávanější

7 položek celkem

Izraelská značka BUL Armory se do výroby zbraní pustila v roce 1990 a poměrně brzy zaznamenala první úspěchy. Cestu do světa jí otevřela především pistole BUL M5, jeden z nejlepších kousků své doby. Dnes firma produkuje spoustu typů zbraní, které putují jak do rukou sportovních střelců, tak i k policistům a vojákům z různých zemí. BUL Armory se dlouhodobě pyšní vysokou kvalitou povrchových úprav.

Na zbraně od BUL Armory lze použít několik druhů kydexových pouzder. Pro sportovní střelbu s pistolí BUL 2011 doporučujeme pořídit IPSC sportovní kydexové pouzdro, vyznačující se svou lehkostí a snadným tasením zbraně. Pistoli BUL 1911 zase dobře skryjete na opasku ve vnitřním i vnějším pouzdře. 

Vnitřní pouzdra jsou vyráběna tak, aby zabírala málo místa v kalhotách a aby uživatele netlačila do břicha. V létě pouzdro snadno schováte pod triko nebo mikinu. Ideálně je k němu zakoupit navlékací ocelová poutka, díky nimž pouzdro rychle nasadíte na opasek. 

Nehodí se vám žádné pouzdro na pistole BUL Armory? Nechte si pomoci od našeho konfigurátoru, v němž vytvoříte kydexové pouzdro sobě na míru. My jej následně vyrobíme.