Kydexová pouzdra na zbraně Laugo Arms

Nejprodávanější

3 položek celkem

Když přijde řeč na českou firmu Laugo Arms, znalcům se hned vybaví moderní zbrojařská práce. Značka vstoupila na trh teprve v roce 2017, ale brzy vzbudila pozornost svou inovativní pistolí Laugo Arms Alien. Tato unikátní poloautomatická pistole v sobě skrývá několik výjimečných patentů. Mimo jiné se vyznačuje velmi nízkým položením hlavně rámu zbraně. Laugo Arms představila Alien oficiálně teprve na jaře 2020, už s ní ale sklidila úspěch na trhu ve Spojených státech.

Patříte mezi šťastlivce, kteří tento parádní zbrojařský kousek vlastní? Pak ho střežte jako oko v hlavě. Pomůže vám s tím i kydexové pouzdro, které bude k pistoli Laugo Arms Alien maximálně šetrné. Díky vakuovému lisování pouzder na CNC formách minimalizujete oděry, zbraň bude jako v bavlnce.

Laugo Arms Alien doporučujeme nosit na opasku ve vnějším pouzdře, odkud ji vždy snadno vytáhnete. Pistole má osobitý design, který si zaslouží zvýraznit i ve chvíli, kdy ji střelec nepoužívá – o to se kydexové pouzdro postará. 

Rádi byste si nechali pro zbraň od Laugo Arms vyrobit kydexové pouzdro na míru? Snadno tak učiníte v našem konfigurátoru.