FROGY - Glock 17/22/31 + Fenix GL19R - vnější kydexové pouzdro - poloviční sweatguard - černá

Kód: 5951/PRA
Novinka
Značka: RH Holsters
2 200 Kč 1 818,18 Kč bez DPH
Skladem (14 ks)
Pouzdro je pro
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Typ uchycení
Můžeme doručit do:
2.6.2023
Možnosti doručení

Kydexové pouzdro FROGY pro vnější a skryté nošení zbraně s unikátní konstrukcí. Pistole a rukojeť lépe přiléhá k tělu. Velmi dobře se z pouzdra tasí. Do FROGYHO můžete vkládat pistoli s kolimátorem i prodlouženou hlavní se zavitem. Má nastavení svoru a sklonu.

Detailní informace

Komunikujeme
Komunikujeme
zeptejte se na cokoliv
Rychlost doručení
Rychlost doručení
expedujeme každý den
Zásoby
Zásoby
u nás máte na výběr

Detailní popis produktu

FROGY vnější kydexové pouzdro od výrobce RH Holsters je určené pro taktické a skryté nošení zbraně. Konstrukce pouzdra má nové prvky, které napomáhájí pistoli s pouzdrem lépe skrýt a zároveň ji mít vždy při ruce na opasku. Silnější a odolnější 2,5 mm kydex s žebrováním dělá pouzdro tužším a tím pádem FROGY skvěle doplňuje mezeru mezi OWB vnějšími pouzdry a taktickými pouzdry.

Pouzdro FROGY ve zkratce

 • vnější skryté nošení
 • nová konstrukce a ergonomie
 • přítlačný prvek a vyosená pistole
 • pistole stabilně přiléhá k tělu
 • dobře se z něj tasí
 • odolnější a tužší 2,5 mm kydex
 • nastavení svoru a sklonu
 • rychlé nasazení a sundání z opasku (Speedloops)
 • pojme kolimátor a prodlouženou hlaveň se závitem
 • vakuově lisované
 • strojově broušené a následně ručně doleštěné hrany

Kde a jak se nosí

Pouzdro FROGY lze nosit na opasku šíře 40 50 mm mezi 2. a 4. hodinou na boku, ideálně na 3. hodině, jste-li pravák. Vhodné je na veškeré výcvikové kurzy, závody LOS nebo jen tak na střelnici. Výhodou jsou vlastnosti taktického pouzdra a zároveň možnost skryté nošení. Konstruováno tak, aby zabíralo, co nejméně místa na opasku.

frogy-kydex-2 frogy-kydex-3

Konstrukce

Unikátní konstrukce kydexového pouzdra FROGY je možná díky vlastnímu vývoji výrobce RH Holsters. Ti si od počátku dělají vše "in house" sami. Není vyjímkou ani CNC forma na FROGYHO. 

Materiál a žebrování

Na FROGYHO je použit 2,5 mm silný kydex, celé pouzdro je z jednoho plátu kydexu jedné barvy. Takto silný kydex je ještě podpořen vylisovaným žebrováním, aby bylo pouzdro více odolnější. 

Ostré a přesné tvary CNC formy jsou vakuově prolisovány do kydexu. Vylisované pouzdro je ořezáno na CNC stroji a následně jsou jeho vnější hrany pečlivě ručně dobrousené.

frogy-kydex-6 frogy-kydex-1

Přítlačný prvek a vyosení pistole

Tento konstrukčně nový prvek vyplňuje prostor pod opaskem a odtlačuje se od stehna, tím pádem vše, co je nad opaskem tlačí směrem k tělu. Je oblého tvaru, takže není na stehně nepříjemný. Ve FROGYM je oproti ostatním kydexovým pouzdrům pistole pootočena rukojetí směrem k tělu. Zbraň tedy více přiléhá k tělu a to přispívá k lepšímu skrytému nošení.

frogy-kydex-8 frogy-kydex-5

Nastavení svoru a sklonu

Každé pouzdro FROGY má nastavení svoru a sklonu. Vy sami si můžete regulovat, jak moc má pouzdro svírat vaší pistoli. Sklon doporučujeme nechat na 0° kolmo k zemi, ale i zde máte možnost volby a to dopředu nebo dozadu. Přední úchyt Speedloops stačí přesunout nahoru = sklon dopředu nebo dolů = sklon dozadu.

frogy-kydex-7 frogy-kydex-4

Sweatguard a spodek

Sweatguard je zvýšená zadní strana pouzdra, která vám odděluje zbraň od těla.Chrání proti potu, vsunutí oblečení do pouzdra a také ji bezpečně navádí při uložení zpět do pouzdra. Pouzdra FROGY jsou dodávána pouze s polovičním sweatguardem, který je pro taktické a skryté nošení nejvhodnější.

Spodek pouzdra je otevřený, aby byla zachována možnost použití prodloužených hlavní se závitem či kompenzátorem. Další výhodou je samovolné vypadnutí nečistot a jejich pohodlné odstranění. 

frogy-kydex-9 frogy-kydex-10

Typ uchycení

Jsou použita populární a praktická rychlonasazovací poutka Speedloops. Pouzdro jednoduše nasadíte nacvaknutím seshora na opasek bez zdlouhavého provlékání. Opasek je potřeba mít povolený a trochu alespoň ohebný. Pojmou maximálně 8 mm tlustý opasek. Speedloops doporučujeme mít akorát na opasek bez větší vůle. (Například, pokud máte opasek 38 - 40 mm, tak zvolte Speedloops 40 mm -  je to většina denních a módních opasků). Můžete vybírat z velikostí pro opasky 40, 45 a 50 mm.

frogy-kydex-4

Kompatibilita

Do pouzdra FROGY můžete bez problému vložit pistoli s kolimátorem, prodlouženou hlavní se zavitem či kompenzátorem. Dále například do FROGYHO na Glock 19 lze vložit Glock 26 nebo i delší Glock 17. Jestli vlastníte Glock 19 s prodlouženou hlavní se závitem, tak zvolte pouzdro pro Glock 17, kde pak bude závit chráněn délkou pouzdra.

 • Glock Gen3, Gen4 a Gen5 pasují do stejného pouzdra (na Gen5 stačí lehce povolit svor)
 • Glock 48 Rail pasuje do pouzdra na Glock 43X Rail (bude vyčuhovat)
 • CZ P-10 S, CZ P-10 SC, CZ P-10 F pasuje do pouzdra na CZ P-10 C (SC a F bude vyčuhovat)
 • Walther PDP 4.5" a 5" pasuje do pouzdra na Walther PDP 4" (bude vyčuhovat)

Pro kratší zbraně typu Glock 43 je délka pouzdra vždy delší kvůli zachování funkčnosti prvků pro pohodlnější skryté nošení.

Náš názor

Během testování a jeho nošení jsme byli nadšeni z toho, jak dobře se z něj tasí. To bylo asi nejvíce překvapující, protože při vývoji se hlavně myslelo na to, aby pistole s rukojetí přiléhala k tělu. FROGY je přesně pro ty střelce, kteří chtějí odolné tuhé opaskové pouzdro s vlastnostmi taktického. Nechtějí mít pouzdro na platformě, mít ho příliš od těla a tím si vlastně eliminovat skryté nošení. Takže FROGY se v případě přesunu na střelnici krásně nosí a schová.

Doplňkové parametry

Kategorie: FROGY - vnější kydexová pouzdra
Zbraň: Glock 17 Gen3, Glock 17 Gen4, Glock 17 Gen4 MOS, Glock 17 Gen5, Glock 17 Gen5 MOS, Glock 22 Gen3, Glock 22 Gen4
Svítilna: Fenix GL19R
Úpravy na zbrani: Kolimátor, Prodloužená hlaveň / Závit / Matice, Kompenzátor
Typ pouzdra: OWB - vnější
Barva: Černá
Sweatguard: Poloviční
Sklon: Nastavitelný 0° a 10° dopředu/dozadu
Nastavení svoru šroubem: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: