Kydexová pouzdra na zbraně Glock

Nejprodávanější

100 položek celkem

Cena

9502900
19502900

Značky

Barva

Barva - přední strana

Barva - zadní strana

Svítilna

Typ pouzdra

Úpravy na zbrani

Zbraň

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 100
IWB - Glock 48 Rail MOS + Streamlight TLR-8 Sub - vnitřní kydexové pouzdro - plný sweatguard - ns - černá
Novinka
+ další
Kód: 7380/PRA
Nahoru
Další produkty

Výrobce zbraní Glock sice pochází z Rakouska, největší ohlas ale sklízí ve Spojených státech amerických. Jeho produkty využívá například tamní policie, která do nebezpečných akcí dostává jako výbavu mimo jiné pistole Glock 22 a Glock 23. Značka na trhu působí už od roku 1963, za tu dobu si vybudovala dobré jméno u sportovních střelců i u těch, kdo zbraň používají k sebeobraně.

Ani zbraně od této zbrojovky se neobejdou bez nošení v kvalitním pouzdře. Střelci často pořizují pistole Glock 30 nebo Glock 43X, které skvěle zapadnou do vnitřního i vnějšího kydexového pouzdra. Nadšenci do sportovní střelby pro změnu ocení IPSC sportovní pouzdro, to se hodí třeba pro pistoli Glock 19. Pouzdro na opasku nezabere příliš místa, ale zbraň dokonale ochrání a zabrání škaredým oděrům.

Chcete-li mít při střelbě hned po ruce i náhradní náboje, přijdou vhod kydexová pouzdra na zásobníky. Jednotlivé zásobníky z pouzdra hladce vytáhnete a nehrozí jejich vypadnutí vlastní vahou.

Pokud vám v nabídce žádné pouzdro nepadlo do oka, není všem dnům konec. Použijte náš konfigurátor a nechejte si vyrobit pouzdro na míru.