Střelecké brýle Wiley X Saber Advanced - čiré/kouřově šedé/světle oranžové

Kód: WX-03
2 290 Kč 1 892,56 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
18.10.2024
Možnosti doručení

Střelecké brýle Willey X Saber Advanced v tomto balení s třemi vyměnitelnými čočky dokonale ochrání váš zrak ať už jste na střelnici, závodech IPSC nebo se řítíte na kole z kopce. Brýle jsou velice chytře zkonstruované z odolných materiálů tak, aby každému seděly. Aprílové počasí už nebude žádný problém, protože s jednoduchou výměnou "skla" se přizpůsobíte aktuálním světelným podmínkám.

Detailní informace

Komunikujeme
Komunikujeme
zeptejte se na cokoliv
Rychlost doručení
Rychlost doručení
expedujeme každý den
Zásoby
Zásoby
u nás máte na výběr

Detailní popis produktu

Ochranné brýle Willey X Saber Advanced jsou zkonstruované tak, aby padly každému. Jejich tvar písmene U krásně kopíruje obličej a hlavu. Nožičky jsou teleskopické a jejich délka jde nastavit, tak se nemusíte bát, že by vám špatně padly za uši. V případě aktivnějšího pohybu nebo střelby se sluchátky doporučuji vyměnit nožičky za elastický pásek, který se lehce nacvakne na nerozbitný nylonový rám, pak není šance, že by vám brýle spadly. Nosní díl, který je vyroben z drátkové konstrukce a gumovým povrchem se přizpůsobí vašemu nosu a brýle vám nebudou padat. Pěnová lišta v horní části skla zabraní potu a otlačení čela. V balení je praktický obal na brýle s karabinou, kterou můžete například pověsit na batoh.

Všechny vyměnitelné čočky Wiley X maximálně zabrání zvětšování obrazu a zkreslování optické jasnosti u vzdálených objektů. Čiré sklo se světelnou propustností 89 % zajistí ochranu proti UV záření, odleskům a zkreslením barev a je vhodné do prostředí s horší viditelností. Kouřově šedá čočka disponuje světelnou propustností mezi 14-20 % vhodná do jasného až oslňujícího prostředí sníží světelné odlesky a nezkreslí barvy. Se světle oranžovým sklem o světelné propustnosti 53 % nebudete oslněni, protože dokáže filtrovat modré světelné vlny, které jsou hlavním důvodem difuze či oslnění. Jsou vhodné ve středních a špatných světelných podmínkách, kde zvýší kontrast.

Rozměry

Šířka čočky 44 mm, Výška čočky 37 mm, Délka nožiček 120 mm, Šířka nosníku 25 mm

Testy a certifikace

Čočka je opatřena proti poškrábání silnou ochrannou vrstvou hard coating. 

Brýle prošly testem odolnosti proti střelám dle standardu ANSI, rám brýlí zůstal nenarušen a nerozbitá čočka zůstala pevně usazena v rámu brýlí a to vše při nárazu ocelové kuličky o průměru 6,35 mm vystřelenou rychlostí 164,6 km/h.

Dalším testem dle ANSI byl test odolnosti proti nárazu těžkým tělesem. Na brýle byl puštěn z výšky 127 cm projektil o váze 500 g a opět rám zůstal nepoškozen a čočka pevně zasazena v rámu brýlí.

Poslední certifikací podle standardu EN.166f, brýle odolaly nárazu spuštěné ocelové kuličky o průměru 22 mm a 43 g a to z výšky 1,3 m s dopadající rychlostí 18 km/h. Nerozbitá čočka opět zůstala pevně zasazena v neporušeném rámu.

Obsah balení

Obal na brýle, čistící hadřík, vyměnitelný pásek místo bočních nožiček, skla: čiré, kouřově šedé, světle oranžové 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: