Střelecké brýle Wiley X Saber Advanced - kouřově šedé

Kód: WX-02
1 390 Kč 1 148,76 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023
Možnosti doručení

Střelecké brýle Willey X Saber Advanced s kouřově zabarvenou čočkou jsou vhodné jasných až oslňujících světelných podmínek. Ovšem je možnost sklo vyměnit za jiné dle toho v jakém prostředí se právě vyskytujete, ať už jedete na kole v lese plném stínu nebo střílíte na venkovní střelnici za slunného počasí. Brýle jsou vyrobeny z kvalitních a flexibilních materiálu tak, aby skvěle držely a chránily váš zrak.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sportovní brýle Willey X Saber Advanced připomínající svým tvarem písmeno U, jsou vyrobeny tak, aby každému tvaru obličeje a nosu výborně seděly. Nerozbitný rám z triloid nylonu, teleskopické nožičky a drátěný nosník s gumovým povrchem vám zajistí pohodlné nošení po celý den. Tento nosník lze různě tvarovat a otáčet, čímž ho přizpůsobíte tvaru vašeho nosuNa nosník, lze nasadit nosič přídavných dioptrických čoček. Při náročných pohybových aktivitách, kdy nechcete, aby vám brýle spadly z obličeje, tak je možnost stranice vyměnit za elastický pásek, který se nacvakává na rám. Tento pásek je velmi pohodlný a nikde vás netlačí např. pokud máte při střelbě na sobě sluchátka. V horní části skla je pěnová lišta, která brání potu a otlačení čela.

Kombinace s matně černým rámečkem a kouřově šedým sklem je vzhledově velmi pěkná. Tato čočka s UV ochranou a světelnou propustností mezi 14-20% je vhodná do jasnýchoslňujících světelných podmínek a maximálně snižuje oslňující světelné odlesky a nezkresluje barvy. Vyměnitelné skla Wiley X jsou vyrobeny tak, aby nezvětšovaly obraz a nezkreslovaly optickou jasnost u vzdálených objektů. Možnost dokoupit až 5 různých barevných variant čoček pro požadované světelné podmínky.

Rozměry

Šířka čočky 44 mm, Výška čočky 37 mm, Délka nožiček 120 mm, Šířka nosníku 25 mm

Testy a certifikace

Čočka je opatřena proti poškrábání silnou ochrannou vrstvou hard coating. 

Brýle prošly testem odolnosti proti střelám dle standardu ANSI, rám brýlí zůstal nenarušen a nerozbitá čočka zůstala pevně usazena v rámu brýlí a to vše při nárazu ocelové kuličky o průměru 6,35 mm vystřelenou rychlostí 164,6 km/h.

Dalším testem dle ANSI byl test odolnosti proti nárazu těžkým tělesem. Na brýle byl puštěn z výšky 127 cm projektil o váze 500 g a opět rám zůstal nepoškozen a čočka pevně zasazena v rámu brýlí.

Poslední certifikací podle standardu EN.166f, brýle odolaly nárazu spuštěné ocelové kuličky o průměru 22 mm a 43 g a to z výšky 1,3 m s dopadající rychlostí 18 km/h. Nerozbitá čočka opět zůstala pevně zasazena v neporušeném rámu.

Obsah balení

Obal na brýle, vyměnitelný pásek místo bočních nožiček

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: