Pistolový kolimátor Holosun HE508T-RD X2 - otevřený s Červenou tečkou

Kód: HE508T-RD X2
Novinka
Značka: Holosun
11 990 Kč 9 909,09 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
1.3.2024
Možnosti doručení

Pistolový kolimátor vyrobený z lehkého titanu  a možností přepínat zaměřovací osnovu mezi červenou 2 MOA tečkou nebo 2 MOA tečkou + obrazcem 32 MOA. Řada X2 přinesla 2 vylepšení v podobě uzamčení tlačítek proti nechtěné změně nastavení a níže položená tlačítka ve vodorovné poloze.

Detailní informace

Komunikujeme
Komunikujeme
zeptejte se na cokoliv
Rychlost doručení
Rychlost doručení
expedujeme každý den
Zásoby
Zásoby
u nás máte na výběr

Detailní popis produktu

Pistolový kolimátor s přepínatelnou červenou zaměřovací osnovou 2 MOA tečka nebo 32 MOA kruh + 2 MOA tečka. Má několik funkcí jako je automatická regulace osnovy pomocí solárního panelu, spánkový režim nebo paměť uchování posledního nastavení. Možnost volit mezi 12 úrovněmi jasu z toho 2 jsou pro noční vidění (1. a 2. stupeň). Kolimátor je bez paralaxy, což znamená, že při střelbě se nemusíte dívat v ose optiky. Střílení s kolimátorem je i velká úleva pro oči. Řada X2 přinesla dvě vylepšení a to první je režim zamknutí je-li aktivován zablokuje tlačítka proti nechtěné změně nastavení a druhé vylepšení je nízké vodorovné umístění tlačítek pro lepší manipulaci  

Vhodný pro všechny typy zbraní jakou jsou pistole, kulovnice a brokovnice, lovecké zbraně nebo zbraně typu SA 58, AR-15 a AK47/74

Montáž se provádí na pistoli s přípravou pro kolimátor. Stačí osadit RMR adaptérem pro danou značku pistole, který pak lze namontovat na závěr zbraně i s kolimátorem.

Zpracování

Kvalitní kolimátor s otevřeným designem malých rozměrů (45 x 29 x 29 mm) je vyrobený z odolného titanu a váží pouhých 57 gramů. Rozměry hledáčku jsou 16 x 23 mm. Vícevrstvá optika dokonale propouští světlo a nezkresluje. Na straně naleznete velká hmatatelná tlačítka pro snadné ovládání. Horní plocha je vybavena solárním panelem. Voděodolnost dle standardu IPX7 (ponoření do hloubky jednoho metru po dobu 30 min). Provozní teplota je -30℃~60℃. Odolnost vůči zpětnému rázu o síle 5000 G což odpovídá ráži 9,5×73 (.375 weatherby). 

Napájen je baterií typu CR1632 s životností 50 000 hodin, která se šikovně vkládá ze strany, takže při výměně nemusíte kolimátor sundávat ze zbraně a druhým zdrojem je solární panel.

Solární panel

Horní rovná plocha je vybavena solárním panelem, takže hledáček s červenou tečkou zůstane napájen i při vybití baterie. V závislosti na světelných podmínkách si automaticky reguluje jas osnovy. Při dostatečných světelných podmínkách je čistě napájena ze solárního panelu, jakmile přejdete do nedostatečných světelných podmínek, tak se začne kolimátor automaticky napájet z baterie. Režim solárního panelu je možné vypnout.

Řídící elektronika

Tovární nastavení funkce automatického vypnutí je nastavena na 10 minut. Kolimátor pozná, kdy není v pohybu a automaticky se přepne do režimu spánku a vypne LED diodu. Čas za který přejde do režimu spánku lze programovat. Po sebemenším pohybu se opět zapne do původního stavu. Tuto funkci je možnost úplně deaktivovat, což udrží optiku zapnutou až 100 000 hodin. Při ručním vypnutím, nebude senzor pohybu aktivní, avšak integrovaná paměť po zapnutí si pamatuje poslední nastavení.

Obsah balení

Kolimátor, Klíč, Hadřík na čočku, Návod

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolimátory
Zaměřovací osnova: červená 2 MOA tečka nebo 32 MOA kruh + 2 MOA tečka
Baterie: CR1632
Rozměry: 45 x 29 x 29 mm
Rozměry hledáčku : 16 x 23 mm
Hmotnost: 57 g
Materiál: Titan
Voděodolnost: IPX7
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: