Pistolový kolimátor Holosun HS407K - otevřený s Červenou tečkou

Kód: HS407K
7 790 Kč 6 438,02 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
19.9.2024
Možnosti doručení

Velmi malý hranatý kolimátor určený výhradně pro pistole (optics ready) z lehkého hliníku   a zaměřovací osnovou s červenou tečkou o velikosti 6 MOA s kterou rychle zamíříte a trefíte cíl.  

 

 

Detailní informace

Komunikujeme
Komunikujeme
zeptejte se na cokoliv
Rychlost doručení
Rychlost doručení
expedujeme každý den
Zásoby
Zásoby
u nás máte na výběr

Detailní popis produktu

Otevřený kolimátor v miniaturním provedením s červenou zaměřovací osnovou 6 MOA tečka. Možnost volit mezi 12 úrovni intensity jasu z toho 2 jsou pro noční vidění (1. a 2. stupeň). Kolimátor je bez paralaxy s neomezeným očním reliéfem, tak rychle zamíříte a trefíte cíl bez toho, aby jste museli dívat v ose optiky. Střílení s kolimátorem je i velká úleva pro oči

Montáž se provádí na pistoli s přípravou pro kolimátor. RMR adaptér si musíte zajistit dle dané značky zbraně.

Zpracování

Lehký kolimátor s otevřeným designem malých rozměrů (40 x 25 x 24 mm) je vyrobený ze slitiny hliníku a váží pouhých 28 gramů. Rozměry okýnka hledáčku jsou 15 x 20 mm. Vícevrstvá optika dokonale propouští světlo a nezkresluje. Na straně naleznete velká hmatatelná tlačítka pro snadné ovládání. Kolimátor je voděodolný. Provozní teplota je -30℃~60℃. Odolnost vůči zpětnému rázu o síle 5000 G což odpovídá ráži 9,5×73 (.375 weatherby). 

Napájen je baterií typu CR1632 s životností 50 000 hodin, která se šikovně vkládá ze strany, takže při výměně nemusíte kolimátor sundávat ze zbraně a druhým zdrojem je solární panel.

Řídící elektronika

Tovární nastavení funkce automatického vypnutí je nastavena na 10 minut. Kolimátor pozná, kdy není v pohybu a automaticky se přepne do režimu spánku a  vypne LED diodu. Čas za který přejde do režimu spánku lze programovat. Po sebemenším pohybu se opět zapne do původního stavu. Tuto funkci je možnost úplně deaktivovat, což udrží optiku zapnutou až 100 000 hodin. Při ručním vypnutím, nebude senzor pohybu aktivní, avšak integrovaná paměť po zapnutí si pamatuje poslední nastavení.

Obsah balení

Kolimátor, Klíč, Hadřík na čočku, Návod

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolimátory
Zaměřovací osnova: červená 6 MOA tečka
Baterie: CR1632
Rozměry: 40 x 25 x 24 mm
Rozměry hledáčku: 15 x 20 mm
Hmotnost: 28 g
Materiál: hliník
Voděodolnost: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: